O nas

Sebastian Drobczyński

Witam Państwa serdecznie,
nazywam się Sebastian Drobczyński i jestem szefem zespołu ekspertów i specjalistów Agencji Samorządowej SDC.

To co nas wyróżnia na rynku, to fakt, iż dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu na rynku samorządowym w Polsce, zbudowaliśmy ofertę skierowaną głównie do urzędów i instytucji samorządowych. Proponujemy Państwu usługi w trzech kategoriach.

Pierwsza z nich związana jest z budową wizerunku podmiotów samorządowych i instytucji. Budujemy wizerunki podmiotów - między innymi poprzez projektowanie i realizację kampanii promocyjno-informacyjnych czy też promocję w mediach. Potrafimy przygotować strategię pozyskiwania inwestorów i ich obsługę. Oferujemy usługi z zakresu badań potrzeb mieszkańców i budowy strategii komunikacji z nimi. Dbamy o Państwa wizerunek i reagujemy, kiedy jest on niszczony.

Wskazujemy na ważny element przy budowie wizerunku zewnętrznego, jakim jest dbałość o swoich pracowników, dlatego dzięki naszym ekspertom i specjalistom z zakresu HR potrafimy pomóc osobom zarządzającym w wykorzystaniu potencjału swoich pracowników, budowie i motywowaniu zespołów. Pomagamy w restrukturyzacji wydziałów i wprowadzaniu w nich zmian. Posiadamy również doświadczenie w przygotowywaniu urzędników do pełnienia roli kadry zarządzającej.

Drugi aspekt naszej działalności dotyczy największego wyzwania, przed jakim stoją samorządy w Polsce. Ze swojego wieloletniego doświadczenia wiemy, że ogromnym zagrożeniem dla poprawnego funkcjonowania urzędu i instytucji są sytuacje kryzysowe. To właśnie one powodują niszczenie, tak starannie budowanych, wizerunków urzędów i podległych im jednostek. Oferujemy Państwu z jednej strony pomoc podczas wystąpienia sytuacji kryzysowych na terenie urzędu bądź jednostki podległej (m.in. przedszkola, szkoły; domy pomocy społecznej, zakłady komunalne, szpitale). Z drugiej pomożemy przygotować się do potencjalnych kryzysów dzięki wprowadzeniu Zarządzania problemowego. Na jego podstawie opracowujemy listę zagrożeń, analizujemy krok po kroku szczegółowo ich scenariusze i uczymy Państwa odpowiedniego postępowania w czasie kryzysu - chociażby w stosunku do mediów czy podległych jednostek i pracowników.

Szkolenia, jako trzecia kategoria naszych usług jest odpowiedzią na zapotrzebowanie Państwa instytucji w procesy szkoleniowe na najwyższym poziomie. Aby zagwarantować samorządom ich najwyższą jakość, skupiliśmy się na wybranych szkoleniach - związanych z naszą działalnością. Dzięki swoim wieloletnim doświadczeniom potrafimy zagwarantować przekaz odpowiedniej wiedzy. Budujemy pod naszych klientów konkretne szkolenia i szersze procesy szkoleniowe w postaci Akademii Rozwoju Kompetencji Nowoczesnego Menedżera - zbudowanych pod konkretne zamówienia.

Serdecznie zapraszam Państwa do współpracy
Sebastian Drobczyński
ekspert ds marketingu politycznego

Współpraca